İnrove Creative Ajans

  • Phone: +90 850 360 0 361
  • Fax: +90 850 30 454 30
  • Mail: info@inrove.com
  • Website: http://www.inrove.com/
  • Address: Fevzipaşa Bulvarı Bulvar İş Merkezi No: 168/P08 Çankaya - Konak / İZMİR

"İnrove Ajans'ın Sunduğu Hizmetler"

İnrove, birlikte çalıştığı kurum ya da kişilerle tam bir uyumu hedefler. Neden bir araya gelindiğini özümser, proje için ortaya koyabileceği katkıyı tanımlar ve belirlenen iş takvimini en iyi şekilde yürütür.

 

İnrove Creative Ajans

Sektör deneyimi ve yaratıcılığın buluştuğu mevcut bilgi ve birikimleri ışığında müşterileriyle empati kurarak beklentilerini doğru analiz eden ihtiyaca yönelik yaratıcı ve doğru çözümler üreten ve kendini dakik stratejik güvenilir orjinal ve sonuç odaklı kelimeleriyle Tanımlayan firmamız Grafik tasarım ve reklam alanında kaliteli ve uzman ekibiyle hizmetinizdedir.

Firmaların vazgeçilmez tanıtım araçları olan, tek sayfalık tanıtım broşürlerinden, yüzlerce sayfalık tanıtım yada ürün kataloglarına kadar her türlü tanıtım materyalini fotoğraf çekimlerini, baskı öncesi hazırlığı, tasarımını ve matbaa baskısını en uygun maliyetlerle gerçekleştirebiliriz.

Dilerseniz sadece bunlarla sınırlı kalmayıp firmanızın tüm reklam işlerini de üstlenebilir, tüm tasarımların firma kurumsal kimliğine uygun yürütülmesini sağlarız. Ayrıca tüm tasarım işlemleri bittikten sonra ürününüzün matbaa aşamasını takip eder, imalatının hatasız, doğru biçimde gerçekleşmesini sağlarız.

Sizin dışınızda ama içinizde gibi çalışabiliriz.

Kataloglar, ürünlerinizi detaylı bir şekilde tanıtabileceğiniz basılı kaynaklardır. 4 sayfadan yüzlerde hatta binlerce sayfaya kadar çıkan kataloglar, firmanızın tüm işlerini ve ürünlerini kapsayabilir. Kullanılacak kağıdın cinsi, baskı kalitesi ve en önemlisi grafik tasarımı bir broşürün amacına ulaşması için önemli etkenlerdir. Biz, kataloğunuzda yeralacak ürünlerin fotoğraf çekimlerini yapabilir, firma kurumsal kimliğinizi yansıtacak şekilde tasarımını yapar ve üretimini gerçekleştirebiliriz.

Firmanız için farklı tiplerde katalog tasarlayabiliriz, kapak ve kağıt alternatiflerini sunar, provalarını, prototiplerini hazırlar, kataloğunuzun en iyi şekilde basılması için gereken özeni gösteririz.

Bize uğrayın, size çay-kahve ikram edip, çalışmalarımızdan farklı örnekler gösterelim. Broşür ve katalog ihtiyaçlarınız için uygun çözümleri sunalım.

Broşürler, gündelik yaşantımızın her alanında karsımıza çıkan en bilindik reklam tanıtım ürünüdür. Evlerimizde, okuduğumuz gazetelerin arasında, otobüslerde, kafelerde her an karşımıza çıkarlar. Amacına en cok ulaşan reklam ürünlerinin başında gelmektedir. Tasarımı, Kağıdının cinsi, baskı kalitesi  ve en önemlisi grafik tasarımı bir broşürün amacına ulasması icin önemli etkenlerdir.  Broşürünüzün kalitesi ürünlerinizin kalitesini yansıtır. 

Biz, firma tanıtım broşürleniz için ürün fotoğraflarınızı çekebilir, en iyi şekilde grafik tasarımını yapar,  90 gram’dan 350 gr kağıda kadar farklı kağıt tiplerine basabilir, mat yada parlak selefonla da şık bir görünüm kazandırabiliriz. Bununla birlikte özel fantazi kağıtlar kullanarak, özel kesimlerle farklı ve ilginç brosür tipleri tasarlayabiliriz.

Broşürünüzün matbaa baskısından önce dijital baskısını alır ve prototipini hazırlarız, böylece matbaa baskısına girmeden önce olası hataları görür düzeltiriz. Sonucu, baskıdan önce görmüş olursunuz.

Bizimle ilk defa çalışıyorsanız ofisizime gelip hem çayımızı, kahvemizi içer hemde yaptığımız çalışmaları görebilirsiniz. Farklı kağıt tipi ve farklı şekillerdeki broşür, katalog ve diğer tanıtım ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Kahve içmeye’de bekleriz.

X

Normal baskılı etiketler zamanla baskıları tahriş olur, silinir veya kaybolur damla etiket bu baskılı yüzey üzerine uygulanarak baskınızı bir ömür boyu dış etkenlere karşı korur. Şeffaf camsı görüntüsüyle etiketinizi daha canlı daha çekici ve daha kaliteli görünmesini sağlar. Yüksek kimyasal dayanıklılığı ile ister otomotivde ister beyaz eşyada etiketinizin yıllarca sararmadan, parlak kalmasını sağlar. Çizilmelere karşı dayanıklı dış çeperi ile yıllarca aynı berraklıkta kalır, ürününüzün prestij sembolü olur. Üç boyut etkisi ile düz bir etiketi göz alıcı hale getirir.Damla Etiketlerimiz %100 poliüretan malzemeden ve sektöründe öncü marka ve model makinalarda üretildiğinden dolayı hava şartlarından dolayı oluşan sararma solma çatlama gibi problemlerle karşılaşılmaz.

Nerelerde Kullanılır?

Otomotiv Sektörü, Beyaz Eşya, Elektronik Aletler, Mobilya, Tıbbi Cihazlar, Ayakkabı, Deri, Promosyon Ürünleri ve Makina Sanayinde Ürün Etiketi olarak kullanılmakta olup, Kaliteli ve Şık olması sebebiyle diğer sektörlerdede etiket seçimleri damla etiket üzerine yoğunlaşmıştır.

Ürün ve firma tanıtım reklamları gündelik yaşantımızın bir parçası konumundadır. Pazarlamanın temel bileşenlerinden olan reklamlar, ürününüzün üretiminden pazara sunulmasına kadar olan süreçlerde önemli rol oynar.

Reklam-ilan tasarımı, ürüne aşinalık kazandırması, tanıtılması, kullanımın sağlanması amaçlarını güder. Reklamlar, ürün odaklı olabildiği gibi markanıza değer katmak, marka farkındalığı yaratmak, kurumsal olarak imaj ve itibar oluşturulmasına yardımcı olmak amacıyla da kullanılır.

Ürün ve firma ilan tasarımlarınızı, ilgi çekici, şaşırtıcı, özgün ve yaratıcı bir tasarımla hazırlıyoruz, doğru zamanda ve doğru yayınlara (gazete, dergi vs)  film çıkışı yada dijital ortamda teslim ediyoruz.

Reklam-ilan çalışmaları, firmalar açısından tüketiciye ulaşmanın en verimli ve en hesaplı yoludur.  Satışlarınızın ve buna bağlı olarak üretim kapasitenizin artması firmanızın reklam tanıtımları aracılığıyla büyümesi anlamına da gelmektedir. Firmanızın marka ve ürün konseptine uygun etkili reklam tasarımı, tüketicinin satın alım tercihinde önemli bir etken olacaktır.

Bizler, ilan vereceğiniz gazete yada dergi için uygun ölçülerde bir reklam çalışması hazırlıyor ve bunu uygun formatlarda dergi-gazeteye gönderip yayınlanmasını sağlıyoruz.

Web siteniz, dünyaya açılan kapınızdır. Web tasarımınız amatör ellere bırakılmayacak kadar önemlidir. Hızlı açılan, kolay anlaşılır, kullanıcıyı yormayan, arama motorları kriterlerinin en üst düzeyde uygulandığı profesyonel web sitesi tasarımı için bizimle irtibata geçin, sizinle neler yapabileceğimizi konuşalım.
Ayrıca %99 süreklilik ile çalışan Linux ve Windows sunuculanrımız, size sorunsuz ve kaliteli inernet ortamını en uygun koşullarla sağlayacaktır.

Web tasarımı, alan adı (domain name) alımı ile başlar. com, net, org, com.tr gibi onlarca alan adından birini sizin adınıza kayıt edelim.

Web tasarımında dikkat ettiğimiz kriterler

01Kullanıcıların sayfalarınızı hızlı bir şekilde açabilmesi, içerisinde dolaşabilmesi ve  sunduğunuz içerikle sizi kolayca anlayabilmesi

02Bütün tarayıcılarla (İnternet Explorer, Safari, Firefox, Opera,tablek ve cep telefonu tarayıcıları v.s) sorunsuz bir şekilde çalışması

03CSS ile hızlı yüklenen sayfalar (bir araştırmaya göre kullanıcılar bir sayfanın açılmasını 20 sn’den daha fazla beklememektedir)

04En büyük kriter: Web tasarımı yaptığımız sitenin arama motorlarına uygun olmasını sağlamak. Arama motorları mantığına uygun web tasarımı, sitenizin arama sonuçlarında yukarılarda, rakiplerinizin üzerinde gözükmesini sağlayacak buda daha fazla müşteriye ulaşacağınız anlamına gelecektir.

Biz, size en uygun alan adını belirler, bunu adınıza tescil ederiz. E-mail adreslerinizi açar ve kurulumlarını yaparız. Firma ve ürün bilgilerinizle de web site tasarımınızı en iyi şekilde yapar ve kullanıma açarız. 10 yılı aşkın bir süredir web tasarımı hizmeti veren firmamız, sizin internette etkin bir şekilde yeralmanızı ve yepyeni müşteriler edinmenizi sağlayacaktır.

Kurumsal kimlik bir firmanının iş hedeflerine ulaşması için tasarlanmış olan kişiliğidir. Markalaşmak için en önemli adımlardan biridir. Kurumsal kimlik kuruluşun logosundan ambalajına, dekorasyonundan yazı biçimlerine kadar uyum içinde ve belli standartlarla kendi kimliğini yansıtmasını sağlar.

Diyelim ki isminiz Ahmet.
Birisi sizi gördüğünde
Görünüşünüzden Ahmet olduğunuzu bilir.
Sesinizden Ahmet olduğunuzu bilir.
Davranışlarınızdan Ahmet olduğunuzu bilir.
Çünkü Ahmet olarak sizi diğer Ahmetlerden ayıran bir kişisel kimliğiniz vardır.
Değişirsiniz, ama herkesin bildiği bir Ahmet olarak.

Benzer şekilde, yağ üreten firmayı, diğer yağ üreticilerinden ayıran bir şeyler olmalıdır.

Bu ayrım sadece sizi farklılaştırmamalı, aynı zamanda tüketicinin firmanızın ürün ve hizmetlerini seçmesini sağlamalıdır.

Bu ayrıma kurumsal kimlik diyebiliriz. Tasarımına da, kurumsal kimlik tasarımı.

Kurumsal kimliğiniz, görünümden davranışa kadar uyum içinde olmalıdır. Bir kurum, kurumsal kimliğiyle bütünsel bir imaj verebilmeli ve bunu kimliği ile uyum içinde uygulamalıdır.

Mevlana’nın dediği gibi; “Ya olduğun gibi görün, yada göründüğün gibi ol!”

Gelin kurumsal kimliğinizi ve konseptinizi tasarlayalım.

Kartvizitiniz ticari nüfus cüzdanınızdır!
Kartvizit kurumsal imajınızı yansıtan en önemli araçlardan biridir. Nasıl ki görüntüsüne özen göstermeyen, dakik olmayan bir insan güven uyandırmazsa, özensiz ve karışık bir kartvizit de insanların zihninde aynı şeyleri uyandırır. Bu nedenle kartvizit hazırlanırken, sade, anlaşılabilir ve kurum imajını yansıtan nitelikte olmasına dikkat edilmelidir.

 

 

1

Tanışırız

Siz değerli müşterilerimiz ile kahvemizi içer ofisimizde ağırlar, tanışırız.
2

Dinleriz

Düşünceleriniz ve gerçekleştirmek istediğiniz her projeyi iyice dinleriz. 
3

Anlarız

Projenizi konuşuruz, odaklanırız ve fikir alışverişi çerçevesinde anlarız. 
4

Uygularız

Fikirlerinize ve hayallerinize ince bir detay ile dokunur, çalışmayı uygularız.
5

Bitiririz

Uyguladığımız projeyi inceler sonra yine inceler size teslim etmek üzere bitiririz.

Başarınızı birlikte izleriz.

Sizin hayalinizi gerçekleştirmenin verdiği mutluluk ile başarınızı kutlarız.

Ne demiştik ? “Bitmeyen hayaller, Yaratıcı çözümler.”


 

Yaratıcı

Tamamen özgün ve yaratıcı fikirler.

Enerjik

İşine aşık enerji dolu bir ekip.

Duygusal

Projeye duygusal bir yaklaşım.

Sürprizlerle Dolu

İstenilenin dışında ve beklenmedik sürprizler.
İnrove Creative
Grafik Tasarımın Temel Taşları

Grafik Tasarımı neden yaptırmalısınız?

Grafik Tasarım alanında en çok lazım olan ve temel sayılabilecek hizmetlerin bazılarını aşağıda görebilirsiniz.

 

1

Logo Tasarımı

Logo, kurumsal kimliğin en temel yapı taşıdır. Firmaların birbirinden ayrışması ve hangi sektörde faaliyet gösterdiğini ifade etmesi gereken bir simge, grafik yada yazı tipidir.

8

Kurumsal Kimlik

Genellikle firmaların logo, antetli a4 kağıt, antetli zarf, kartvizit, teklif/sunum dosyasından oluşan temel evrakları oluşturulması ve tasarlanmasıdır. En önemli husus tüm bunların birbiri ile uyumlu olmasıdır.

B

Katalog & Broşür

Firmaların kendilerini, ürünlerini ve hizmetlerini tanıttıkları, anlattıkları basılı reklam veya bilgi materyalleridir. Tek sayfadan oluşabileceği gibi yüzlerce sayfadan da oluşabilir.

7

Etiket & Ambalaj

Firmalara ait ürünlerin raflarda ayırt edilmesini sağlayan bir nevi ürünün elbisesidir. Ürünün, fark edilmebilir ve ilgi çekici bir tasarımı olmalıdır ki bu durum ürünün satışlarının da artmasını olumlu yönden desteklemelidir.

2

Web Tasarım

Kıtalar arası ticari talepler, anlaşmalar, fiyat teklifleri, ürün tanıtımları internet aracılığıyla sadece saniyeler sürmektedir. Web Siteniz sayesinde sadece Türkiye’ye değil tüm dünyaya açılma, kendinizi tanıtma fırsatı bulun…

K

Outdoor

Dergi, gazete ve billboard gibi çalışmalar tek sayfalık ve tek bir görsel olarak kullanıldığı için verilmesi gereken mesajı en kısa ve açık şekilde anlatan tasarımlar tercih edilmelidir.

Bizi Farklı Kılan Nedir?

Doğru Tespit

Firmanızın en doğru, en etkin reklamlarının belirlenmesinde sizlere yardımcı oluyoruz. Bu şekilde sizin için en uygun reklamı tespit ediyoruz.

Farklı Tasarım

İnrove olarak, belirlemiş olduğumuz reklam hizmetini en iyi şekilde tasarlayıp, firmanızın tanıtımını en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz.

Zamanında Teslim

İnrove olarak dikkat ettiğimiz bir husus da yapmakta olduğumuz işlerin belirlenen süre içerisinde teslim edilmesidir.

Gülümseyen Müşteri

İnrove‘ye özel kaliteli tasarımları sizlere sunmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak öncelikli görevimizdir.

Neden İnrove?

  • Ekonomik Fiyatlarla Kaliteli Tasarım
  • Alışılmışın Dışında Çalışmalar
  • Mutlu Müşteriler ve Başarılı İşler

“Reklamcılığın aynı çimenlerin büyüme biçimine benzediğini fark ettik; asla büyüdüğünü göremezsiniz, fakat her hafta biçmeniz gerekir.”

X
İletişim İçin Tıklayın

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Questions, issues or concerns? I'd love to help you!

Click ENTER to chat