Banka Hesap Numaralarımız

+90 850 360 0 361

hello@inrove.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

slider
Yazılım Çözümleri İle Rakiplerinizi Geride Bırakın.

Bir web sitenin, arama motorlarında işleyişini arttırmak ve site içerisinde döngünün kurgulanması için yapılan alt yapı çalışmalarına web yazılım adı verilmektedir. Web tasarım ile web yazılım sıklıkla karıştırılan konulardır. Web yazılımda alt yapı ağının oluşturulması sağlanırken web tasarım bu altyapının çalıştığı yüz kısmıdır denilebilir.

Web Yazılım Hizmetleri
B2C Web Yazılım Geliştirme
b2c yazılım
B2B Web Yazılım Geliştirme
b2b web yazılım
Özel Web Yazılım Geliştirme
özel yazılım geliştirme
Web yazılım sayesinde internet üzerinden web siteniz için komutlar verilerek, bu komutların sitenizin yararına olacak şekilde kullanımı amaçlanır. Web yazılım iki ana unsur üzerine planlanır. Bunlardan birincisi kullanıcın görebildiği (User Interface) dediğimiz alandır. Bu alanda kullanıcı, arama motoru üzerinden çağırdığı web sitenin ana yüzünü görür. Logosu, sayfa yapısı ve içeriği görebildiği alandır. İkinci alan ise kullanıcın göremediği alandır. Bu alandaki web yazılım ise, kullanıcın aradığı bilgiye kolayca ulaşabilmesi ve site içerisinde gezintisinin sürekliliğinin sağlanması amaçlanır.

Web sitelere girişlerinizde sizlerin de göreceği üzere form doldurmak ve bu form bilgilerine uygun verilerinin gelişini sağlamak gibi gelişmeler olmuştur. İşte alt yapısında veri sorgulama, komut gönderme ya da alma, dosya görüntüleme ve ya indirme gibi detay isteyen işlerin tamamı web yazılım sayesinde gerçekleşmektedir.

Web yazılımın amacı, siteyi basit bir tabandan çıkarıp estetik ve kullanım kolaylığı sağlayan bir tabana taşımak olduğuna göre, web sitenizin içerisinde yer alacak olan yazılımların da bu amacı desteklemesi gerekir. Web sitenizin SEO uyumlu ve mobil uyumlu (responsive) olması bu amaca uygun hizmetler arasında yer alacaktır.

Web yazılımın titizlikle yapılması gereken yerler arasında yönetim paneli yer alır. Kolay kullanılabilir yönetim panelinin varlığı, yazılımın geliştirilmesinde büyük rol oynayacaktır. Zaman içerisinde ihtiyaç duyulacak olan web yazılımı geliştirme ihtiyacına yönelik panellerin oluşturulması önemlidir. Özellikle açık kaynak kodlu web yazılımlarda, her kodun belirli bir yerinde kodun nerede kullanıldığının uygun dillerde yazılması, yazılımın geliştirilmesi açısından kolaylık sağlayacaktır.

Web tasarım, web yazılım ve dijital pazarlamaya konu olan her ayrıntının içerisinde geçirdiğimiz yılların tecrübesi ile sizin amaçlarınıza, web dilinin de tüm araçlarına hakim olan MedyaCode ailesi olarak kusursuz ve işlevsel web yazılımlar edinmeniz için yenilikçi ve dinamik çözümler üretiyoruz.

Bizi Arayın! +90 850 360 0 361

Bizi Arayın! +90 850 360 0 361

Adalet Mah. Manas Blv. Folkart Towers A Kule, No:47/B, Kat:30 Bayraklı/İZMİR
+90 850 360 0 361
+90 850 30 454 30
hello@inrove.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

İnrove Proje Geliştirme Ajansı

İnrove Markanıza Değer Katacak Adımları İle Sizi Daime İleri Götürmeyi Hedefleyen Minimum Bedel İle Maksimum Hizmet Sağlayan Yaratıcı Bir Proje Geliştirme Ajansıdır.

E-BÜLTEN'E ÜCRETİZ ÜYE OLUN! İLK SİZ HABER ALIN...