Banka Hesap Numaralarımız

+90 850 360 0 361

hello@inrove.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

slider
Profesyonel E-Ticaret Sistemleri

İşinizi E-Ticaret'e Taşıyın!
Satışlarınızı artırmak ve işinizi büyütmek için, sizde bugün e-ticaret sitenizi açın, ürünlerinizi hemen satışa sunun.

Geleneksel ticaretin internet ortamında yapılması, ürün ve hizmetlerin satış, reklam, dağıtım ve ödemeye konu olan her detayının internet üzerinden gerçekleştirilebilmesine e-ticaret denilmektedir.

e-ticaret web sitesi
B2B ve B2C firmalarının e-ticaret üzerindeki hâlihazırda konumlanmış yerleri göz önüne alındığında bir markanın tek başına bir e-ticaret üzerinden yola çıkması günümüzde çok ciddi sorumlulukların da beraber alınması gibi bir gerçekle karşılaştırır.

Kusursuz Bir E-Ticaret Için Nelere Ihtiyaç Vardır?
İlk olarak yapılacak olan domain seçimi ile başlanmalıdır. Kolay okunabilir ve akılda kalacak bir domain seçimi e-ticaret firmalarının sıralamalarını artırmak açısından önemlidir. Sektörünüzle alakalı, markayı temsil eden bir kelimeyi ya da direkt şirket ya da marka ismini domain olarak kullanabilirsiniz.

E- ticaretin olmazsa olmazı olan yayınlamanın yapılacağı ve güvenliğin sağlanacağı güvenilir bir sunucuya sahip olmak zorundasınızdır. Ödeme yöntemleri konusuna geldiğimizde kapıda ödeme, kredi kartı ile ödeme ve ortak Ödeme Sistemleri gibi tüm ödeme yöntemlerini e-ticaret sitenizin içerisinde bulundurmanız gerekir.

E-ticaret sitesinin tasarımı kullanıcının ürüne ya da hizmete hızlı ulaşabileceği, kolay edinebileceği ve etkileşimi doğru sağlayabilecek özel bir tasarımdan seçilmelidir. Ve e-ticaret sitelerinde olmazsa olmaz güvenlik sertifikası yani SSL bulundurmak zorunluluğu vardır. Müşterinin hızlı bir şekilde sizinle iletişim kurabilmesi alışverişini hızlı bir şekilde yapması, pazar araştırması için katlanacağı zahmeti en aza indiriyor olması, birden fazla ürün arasında kıyaslama yapabiliyor olması, ürün çeşitliliğini daha net gördüğünden tercih yapma imkânını genişletiyor olması, ürün için yapılan yorumlara ulaşabildiğinden satın alma sürecini hızlandırıyor olması, indirim ve kampanyalara ulaşabiliyor olması ve en önemlisi 7/24 istediğinde alış alışveriş yapabiliyor olması müşteri açısından sayılabilecek avantajlardandır.

Tüm bu avantajları müşterilerinize sağlayabilmek için satıcılar ürün bilgilerini ve ürüne ait tüm özellikleri açık bir şekilde beyan ediyor olmalılardır. Günümüzde market alışverişlerimiz dahil birçok alışverişimizi ve hatta neredeyse tüm alışverişimizi e- ticaret siteleri üzerinden yapıyorken hala bu platformda yerinizi almadıysanız kaybettiğiniz zamanı geri kazanmak için Medyacode ailesi ile iletişime geçmeniz sizin için hem yararlı hem de avantajlı olacaktır. E-ticaret ile kazanmak için çözümlerimiz ile tanışmanız amacınıza ulaşmanızı sağlayacaktır.

Bizi Arayın! +90 850 360 0 361

Bizi Arayın! +90 850 360 0 361

Adalet Mah. Manas Blv. Folkart Towers A Kule, No:47/B, Kat:30 Bayraklı/İZMİR
+90 850 360 0 361
+90 850 30 454 30
hello@inrove.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

İnrove Proje Geliştirme Ajansı

İnrove Markanıza Değer Katacak Adımları İle Sizi Daime İleri Götürmeyi Hedefleyen Minimum Bedel İle Maksimum Hizmet Sağlayan Yaratıcı Bir Proje Geliştirme Ajansıdır.

E-BÜLTEN'E ÜCRETİZ ÜYE OLUN! İLK SİZ HABER ALIN...