Banka Hesap Numaralarımız

+90 850 360 0 361

hello@inrove.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

İnrove Proje Geliştirme Ajansı, markalar için yazılım, tasarım, kurumsal kimlik ve altyapı projeleri üreten yaratıcı bir proje geliştirme ajansıdır. Ana prensibimiz ürettiğimiz materyallerin müşterilerin ve müşteri hedef kitlesinin beklentilerini karşılamaktır.

20012 yılında kurulan İnrove Proje Geliştirme Ajansı, bugüne kadar binlerce farklı sektöre ve markaya, kurumsal kimlik üretmiştir.

Her çağ kendi zihniyetini, kendi insanını yaratıyor. Eskinin yeniye kendi doğrusunu dayatması, geçmişin geleceği yönetmesi, ölünün diriye akıl vermesi anlamsızlaşıyor. Geleceğin dili farklı; o dili bilen insanlar gerekiyor. Geleceği kontrol edemeyiz ama tasarlayabiliriz. Başka da bir yol yok. Ya kendi tasarımızı yapacağız ya da başkalarının tasarımlarında ikinci sınıf nesneler olarak kendimize yer arayacağız. İnrove Creative Ajans yaratıcı ve özgün fikirler geliştirmek ve tasarımlarını yapmak için kuruldu. Geleceğinizin Tasarımlarını Yapmak İçin..! Ajansımız özgün fikirlerin yön verdiği tasarımlarıyla, reklam, medya alanlarındaki interaktif ve kreatif çözümleriyle, farklı olmanın ayrıcalığını yaşamanızı sağlamak amacındadır..

Bizim için doğru; bazen bir kelime, bazen bir kağıt parçası, bazen bir jpeg dosyası, bazen bir video karesi, bazen de tek bir nota ile mümkün olabilir.

Birlikte çalışmak dileğiyle…
İnrove Proje Geliştirme Ajansı

vision

MİSYONUMUZ

Yazılım Sektörüne yeni bir soluk ve bakış açısı getirmek. Yazılım ve reklamcılık için mesleki (etik değerlere) ahlaki bakışı ve insan kalitesini yükseltmek. Ulusal Yazılım Şirketleri ile Uluslar arası Yazıım Şirketleri arasındaki uçurumları (Maddi-Manevi) yok etmek için gereken çalışmaları yürütmek, katkı yapmak, Yazılım Mesleğinin Uluslar arası Standart ve kurallara ulaştırılması ve Mesleğin Saygınlığını arttırmak için her türlü Yasal girişimler ve Organizasyonlar içinde yer almak veya Yasal girişimlerin oluşmasına öncülük etmek.

vision

VİZYONUMUZ

Türkiye ile Bölgesel Pazarda en iyi Ulusal Marka olmak. Ulusal arenada kendine özgü bir kalite ve prensipler ile potansiyel bir pazarı olan marka olmak. Mesleki anlamda bölge de örnek bir işletme olmak. İlk önce Ulusal ve Uluslar arası (Normları) kuralları kendi işletmemizde uygulama becerisini göstermek. İşletmenin sürekliliğini ahlaki yollardan sağlamak için azami gayret sarf etmek. Yazılımcılığı araç değil, amaç olarak yapılmasını ve bu yolla hem kişisel ve hem de toplumsal kalkınmanın olabileceğini göstermek.

Daha Fazlası...

Kalite Anlayışımız

İnsanların kullandıkları ürünlerle ilgili talep ve beklentilerinin sürekli olarak değiştiği günümüzde, şirketimizde üretilen yazılım ve satılan ürünlerle ilgili talep ve beklentilerin en üst kalite seviyesinde karşılanması temel ilke olarak kabul edilmektedir.

Bu ilkeye bağlı kalınarak, müşterilerin tereddüt etmeden tercih edebilecekleri,

•Güvenli
•Standartlara uygun
•Estetik görünümlü
•Uygun maliyetli
ürünlerin bulundurulması hedeflenmektedir.

 

Temel Değerlerimiz,
• Müşterilerimiz itici gücümüzdür, onlar için en üstün değerleri yaratırız.
• İş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerinden taviz vermeyiz.
• Topluma ve ekonomiye katma değer sağlarız.
• Tek standardımız MÜKEMMELLİK’tir.

 

İnrove Proje Geliştirme Ajansı, bu hedeflerin gerçekleştirilmesini sağlamak üzere tüm çalışanların katılımı ile sürekli kendini yenileyen bir firma olacaktır.

Bizi Arayın! +90 850 360 0 361

Bizi Arayın! +90 850 360 0 361

Adalet Mah. Manas Blv. Folkart Towers A Kule, No:47/B, Kat:30 Bayraklı/İZMİR
+90 850 360 0 361
+90 850 30 454 30
hello@inrove.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

İnrove Proje Geliştirme Ajansı

İnrove Markanıza Değer Katacak Adımları İle Sizi Daime İleri Götürmeyi Hedefleyen Minimum Bedel İle Maksimum Hizmet Sağlayan Yaratıcı Bir Proje Geliştirme Ajansıdır.

E-BÜLTEN'E ÜCRETİZ ÜYE OLUN! İLK SİZ HABER ALIN...